Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Avantajlarımız Referanslarımız Örnek ilan çalışmalarımız Gazete ilan Formu İletişim

 Avantajlarımız


 Avantajlarımız bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimizdir. Aşağıda sıralamış olduğumuz avantajlarımız ile daima 1 adım önde olacaksınız.

 1 - Kredi kartı ödemelerinde % 0 komisyon

 2- Tasarım Dizgi, Grafik gibi ticari sosyal ve insan kaynakları ilanlarında ücretsiz ve de hızlı sunum

 3- Personelimizin Teknik konularda aydınlatıcı ve fiyata yansıyan davranışlar

 4- En önemli ve ayırıcı öğemiz ise şu anda reklam ilan sektöründe Türkiye'de bu dalda bir ilk olan ve aylık tekil ziyaretçi manasında 500.000 (beşyüzbin) tıklama alan web sitemizdede ilanlarınızı süresiz ve ücretsiz yayınlanır.

 5- Sosyal ilanlar olan vefat, teşekkür, anma, başsağlığı, acı kaybımız, doğum, kutlama gibi ilanlarınız yine çok fazla ilgi gören web sitemizde süresiz olarak yayınlanır. Googlede kişinin adı soyadı ile arandığı zaman üst sıralarda çıkma durumu çok yüksektir. Bu tür ilanları süresiz yayınlatarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

 6- Reklam ilan ajansımızın yoğun çalıştığı tüm gazetelerden özel fiyatları müşterisine yansıtarak kar etmesini sağlamaktadır.

 7- Firmamız ile yapılan tüm görüşmeler bilgi işlem detayları kayıt altında ve web sitelerimizde ssl güvenlik sertifikaları gibi korumalar altındadır.

 8- Sistemimize 1 defa kayıt yaptırarak ilanlarınızı sürekli hale getirdiğiniz zaman indirim ve kampanyalarımızdan daha fazla yararlanmanızı sağlar.
Örnek Sosyal Ölüm Vefat Anma Teşekkür Örnek İnsan Kaynakları, Hürriyet İK Hürriyet Bursa İlan Dergiler Tüm Gazetelere İlan Gazete Haberleri Gazete ilan S.S.S. Gazete İlancılığı Gazete İlanları Gazete Tirajları Gazeteler Genel Kurul İlanı Haber Türk ilan Hürriyet İK İlanları Hürriyet İlan Hürriyet İlan Servisi Hürriyet Ölüm İlanı İlizyon Resimleri İş İlanları Kayıp ilanı Milliyet İlan Servisi Posta İlan Servisi Sabah İlan Servisi Seri İlan Zaman İlan Servisi İlan Dışında Ücretsiz Sayaç
Şuanda Sitede 6 Kişi var. Bugün 48 Ziyaretçi ve 92 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 1,965
Copyright © 2005 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Uğur KARAYÜNLÜ - Erka Seri İlan Hizmetleri Ltd. Şti.