Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Avantajlarımız Referanslarımız Örnek ilan çalışmalarımız Gazete ilan Formu İletişim

 Hakkımızda

 
 Erka seri ilan Reklam Hizmetleri olarak günümüze kadar olan zaman içerisinde firmamız daima ileriyi düşünerek hareket etmiş genç, dinamik, düşünen ,okuyan, araştıran ve teknolojik gelişmelere açık kısa süreli değil her zaman uzun vadede hareket eden ve alt yapısını sağlam temellere dayandıran bir sistemle çalışmaktadır.

  12 yıldır ilan reklam sektöründe çalışan ve zaman içinde de eksik tecrübelerini tamamlayan teknik ve personel kadromuz bugün Türkiyenin en bilinçli ve güvenilir ajansı olmamızda büyük emek sahibidir. 1998 yılında şahıs firması iken , 2007 yılı sonlarında kurumsallaşan firmamız gerçek kimliğini bulmuş ve daima ilerleme ve iyi hizmet verme aşkını zamana yayarak siz sayın müşterilerimize ilan ve reklamlarınızı yerinde zamanında yayınlatarak para ve zaman kavramından istifade etmenizi, çıkarlarınızı düşünmeyi yegane bir görev bilmiştir.

  Firma kurucusu Uğur ve Erdal karayünlü kardeşler sektörle hiç bir alakaları yok iken zaman içinde işi öğrenip kavrayıp ve sistemsel bir yapı içerisinde her geçen gün işlerini ilerletmiş kurumsal alt yapısını oturtarak bilişim sektörüne girmişlerdir. Bilişim anlamındada çok güzel işlere imza atan Uğur, Erdal ve aramıza sonradan katılan Murat arkadaşımız firmamızın beyin takımını oluşturmaktadırlar.

 Amacımız para kazanmaktan öte müşteri memnuniyeti ve sektöre istihdam sağlamaktır. Ülkemizin gelişmesi ve ekonomiye can vermek anlamında gelecek nesillerde iyi bir Türkiye bırakmak ideolojisinde olan Erka Seri İlan Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. ile beraber büyümeyi ve etkili reklam anlamında bizimle çalışmanızı yada sadece firmamızı tanımanızı tüm içtenliğimizle arz ederiz.

 Firmamız Hürriyet, Posta, Milliyet, Sabah, Zaman, Star, Akşam, Yeni Asır, Cumhuriyet, Olay, Radikal, Taraf, Vatan, Türkiye, Yeni Şafak, Mahalli gazeteler ile Yetkili ilan servisi olarak çalışmaktadır.
Örnek Sosyal Ölüm Vefat Anma Teşekkür Örnek İnsan Kaynakları, Hürriyet İK Hürriyet Bursa İlan Dergiler Tüm Gazetelere İlan Gazete Haberleri Gazete ilan S.S.S. Gazete İlancılığı Gazete İlanları Gazete Tirajları Gazeteler Genel Kurul İlanı Haber Türk ilan Hürriyet İK İlanları Hürriyet İlan Hürriyet İlan Servisi Hürriyet Ölüm İlanı İlizyon Resimleri İş İlanları Kayıp ilanı Milliyet İlan Servisi Posta İlan Servisi Sabah İlan Servisi Seri İlan Zaman İlan Servisi İlan Dışında Ücretsiz Sayaç
Şuanda Sitede 6 Kişi var. Bugün 48 Ziyaretçi ve 94 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 1,965
Copyright © 2005 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Uğur KARAYÜNLÜ - Erka Seri İlan Hizmetleri Ltd. Şti.