Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Avantajlarımız Referanslarımız Örnek ilan çalışmalarımız Gazete ilan Formu İletişim


 Hürriyet Ölüm İlanı


hürriyet ölüm ilan ajansı Hürriyet Gazetesi Ölüm ilanı vermek için doğru adreste bulunmaktasınız. Bu bölümde siz sayın ilan verenlere kısa ve öz bilgilerle yardımcı olmaya çalışacağız.

 Sosyal ilanlar sınıfında yer alan ölüm, vefat, cenaze, anma, acı kaybımız, teşekkür, taziye, kutlama, doğum günü, kayıp şahıs, mevlid, Doktora teşekkür ilanlarını Yetkili firmamızdan kolay, hızlı ve ekonomik fiyat, firmamızın sunduğu sınırsız tasarım avantajı ile ilan verebilirsiniz.

 Bu tür ilanların asıl verilme sebebi duyuru yapma niteliğindedir. Çünkü o anda yaşanılan üzüntü ve telaşla aile kimseye doğal olarak haber veremez, burada devreye giren gazetemiz Hürriyet, geniş kitlelere ve vefat eden kişinin yakınlarına kısa sürede ulaşmaktadır.

 Vefat ilanları sonrasında Gazetelere Teşekkür ilanı ve ertesi yıl tam 1 yılı doldurduğu senede Anma ilanı verebilirsiniz.

 
Ölüm ilanı verirken Dikkat edilecek hususlar:

  Öncelikle ilk defa böyle bir ilan veriyorsanız. Örnek ilanlarımızı kontrol ederek size en uygun ilan metnini oluşturabilir ve işinizi daha hızlı ve kolay hale getirebilirsiniz. Yada Tecrübeli ilan operatörlerimizi arayarakta bilgi sahibi olabilirsiniz.

 İlan metniniz oluştu, şimdi sırada ilanın yayınlanacağı baskı bölgesi ( Türkiye baskısı, İstanbul, Ankara, Ege, Çukurova, Taşra baskı bölgeleri) belirlenmesi gerekir.

 Vefat ölüm ilanlarının baskı bölgesi önemlidir. Çünkü ilan Fiyatı belirlemedeki en önemli unsur budur. Örneğin 3 sütun 10 santim dediğimiz 3x10 ilan Türkiye baskısı fiyatı KDV dahil 3.044 YTL dir. Ama aynı ilan İstanbul baskısı 1.947 YTL dir. Ankara Baskısı 1.557 YTL KDV dahil fiyatıdır. Bu örneği kıyaslama yapmak amacı ile vermiş bulunuyoruz.

Son aşamada ise ilan metnini bir şekilde tasarım ve dizayn için firmamıza iletmeniz gerekmektedir. Bu iletiyi email yada o anda imkanınız kısıtlı ise Telefonla yapabilirsiniz. Gereksiz kelimeler yerine Duygu ve düşüncelerinizi kısa öz cümlelerle anlatabilir ve boştan yere ilan ebatının büyümesini engellemiş olursunuz.

Sıra Ajansımıza geldi, İlan metini sizin onaylayacağınız aşamaya gelene kadar gazetede yayınlanacak halinde size sunulur. Onayladığınız takdirde ilan yayınlanır.


 Ölüm ilanı verirken en önemli ama atlanan bir olayda Başlık belirleme işidir. Başlığı Büyük ve Bold olarak yapmakta fayda vardır. Örneğin VEFAT, ACI KAYBIMIZ, BAŞSAĞLIĞI, CANIMIZ, BABAMIZ, KIYMETLİ İNSAN, DOSTUM, ARKADAŞIM... gibi başlıkları kullanabiliriz.


 Tam sayfa, Yarım ve Çeyrek Sayfa ilanlarda büyüklüğünden dolayı büyük ölçüde, Boyut indirimi uygulanmaktadır. Lütfen danışınız.

 İlanlarınızı isteğe göre Resimli yada resimsiz olarak verebilirsiniz.


ÖRNEK İLANLAR

Vefat ilanı Örneği

Turgut işleyen ölüm ilanı

Anma ilanı Örneği

volkan abidin şimşek anma ilanı

Vefat ve Başsağlığı ilanı örneği

Gündüz Aktan vefat ilanı

Teşekkür ilan örneği

Necdet Ayaydın ölüm ilanı

Vefat ve Teşekkür ilanı Örnek

M. Fahri Bölükbaşı


Örnek Sosyal Ölüm Vefat Anma Teşekkür Örnek İnsan Kaynakları, Hürriyet İK Hürriyet Bursa İlan Dergiler Tüm Gazetelere İlan Gazete Haberleri Gazete ilan S.S.S. Gazete İlancılığı Gazete İlanları Gazete Tirajları Gazeteler Genel Kurul İlanı Haber Türk ilan Hürriyet İK İlanları Hürriyet İlan Hürriyet İlan Servisi Hürriyet Ölüm İlanı İlizyon Resimleri İş İlanları Kayıp ilanı Milliyet İlan Servisi Posta İlan Servisi Sabah İlan Servisi Seri İlan Zaman İlan Servisi İlan Dışında Ücretsiz Sayaç
Şuanda Sitede 5 Kişi var. Bugün 45 Ziyaretçi ve 84 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 1,962
Copyright © 2005 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Uğur KARAYÜNLÜ - Erka Seri İlan Hizmetleri Ltd. Şti.