Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Avantajlarımız Referanslarımız Örnek ilan çalışmalarımız Gazete ilan Formu İletişim

Şehir : KAYSERİ YEREL GAZETELERİ VE GAZETE İLAN MERKEZLERİ

Kayseri Merkez

Akkışla

Aydınlıkevler

B.Tuzhisar

Bünyan

Develi

Erciyes

Felahiye

Fevzi Çakmak

Hacılar

Incesu

Karsu

Kocasinan

Melikgazi

Muradiye

Ozvatan

Pehlivanköy

Pınarbaşı

Sarıoğlan

Sarız

Talas

Tashan

Tomarza

Yahyalı

Yeşilhisar


kayseri gazete ilan telefonlarıULUSAL GAZETELER

Akşam Gazetesi
Birgün Gazetesi
Bugün Gazetesi
Cumhuriyet Gazetesi
Dünya Gazetesi
Evrensel Gazetesi
Fanatik Gazetesi
Fotomaç
Güneş Gazetesi
Hürriyet Gazetesi
Kurultay
Milli Gazete
Milliyet Gazetesi
Ortadoğu Gazetesi
Radikal Gazetesi
Posta Gazetesi
Referans Gazetesi
Sabah Gazetesi
Star Gazetesi
Şok Gazetesi
Takvim Gazetesi
Tercüman Gazetesi
Türkiye Gazetesi
Vakit Gazetesi
Vatan Gazetesi
Yeni Asya Gazetesi
Yeniçağ Gazetesi
Yeni Mesaj Gazetesi
Yeni Şafak Gazetesi
Zaman Gazetesi

 kayseri hastaneleri  kayseri valiliği belediyeleri ve kaymakamlığı

Gazete ilan servisi


kayseri Gazete ilan firması olarak tüm Türkiye'den Hürriyet ilan, Sabah, Zaman, Posta, Yeni Asır, Milliyet, Star, Cumhuriyet, Akşam, gazetelerine  ilan almaktayız. Bir telefonla tüm türkiyeden gazetelere ilan verebilirsiniz.kayseri Gazete ilan servisi; Hürriyet Gazetesine, Posta Gazetesine, Sabah Gazetesine ve diğer gazetelerin İnsan kaynakları ekine eleman, personel ilanlarınızı, iş ilanlarınızı  (Muhasebeci, Pazarlamacı, Mimar, Mühendis, Doktor, Hemşire, Şoför, Tekniker gibi) verbilirsiniz. İlan tasarımlarınız profosyonel tasarım ekibimiz ile ücretsiz olarak tasarlanmaktadır.

kayseri Gazeteye ilan ajansı; Hürriyet Gazetesine, Posta Gazetesine, Sabah Gazetesine ve diğer gazetelerin Sosyal İlan sayfalarına anma ilanı, vefat ilanı, vefat teşekkür ilanı, taziye ilanı, Mevlid ilanı, Başsağlığı ilanı, yazdırabilirsiniz. Tam sayfa ve yarım sayfa sosyal ilan taleplerinizde ajansımız fiyatlarını göz önünde bulundurmanız istifadenize olacaktır.

kayseri Hürriyet Gazetesine ilan veya seri ilan Sarı sayfalarına ilan vermek için, kelime fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak ve ilan vermek için gazete ilan firmamızı arayınız

kayseri Zaman Gazetesine ilan vermek için online ilan formunu doldurabilir veya kayseri merkezimiz telefonları aracılığı ile ilanınızı yazdırabilirsiniz.

kayseri Posta Gazetesi ilan, (seri ilan sayfalarına) seri ilan vermek için, kelime fiyatları ve kampanyaları hakkında bilgi almak ve ilan vermek için gazete ilan firmamızı arayınız

kayseri Star Gazetesi seri ilan sayfalarına ilan vermek için iletişim - ilan formunu eksiksiz doldurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa zamanda iletişim kuracaklardır.

kayseri Milliyet Gazetesi seri ilan sayfalarına ilan vermek için, gazete ilan promosyon bilgileri ve ilan ücretleri hakkında bilgi almak için ajansımızı arayınız.

kayseri Sabah Gazetesine ilan vermek, sarı sayfalar ilan için ilan web sitemizden faydalanabilir veya müşteri temsilcilerimizi arayınız.

kayseri Gazete seri ilan servisi olarak ilan web sitemizde online kayseri her bölesinden bir telefonla ilan verme şansına sahipsiniz.

kayseri Gazete ilan olarak, tüm gazetelere seri ilan, sosyal ilan, kayıp ilanı, vefat ilanı, ölüm ilanı, anma ilanı, baş sağlığı ilanı, kayseri emlak ilanı, kayseri  oto ilanı, kayseri araba ilanı, kiralık ilanı, satılık ilanı, insan kaynakları ilanı verebilirsiniz.

Ayrıca şuan gezdiğiniz bu sayfamız üzerinden kayseri hastane telefonlarını öğrenebilirsiniz. Sağlık ocakları , özel hastenler, devlet hastaneleri telefonları.

Valilikler belediyeler ve kaymakamlıkların telefon ve adres bilgileri hakkında bilgi almak için kayseri belediye telefonları, kayseri kaymakamlık telefonları, kayseri valilik telefonları için tıklayınız. 
YEREL GAZETELER
 
 

link KAYSERİ VALİLİK RESMİ SİTESİ
Kayseri valiliği iletişim numarası
Kayseri için edinilmesi gereken bilgiler sitede bulunur
link http://www.kayseri.gov.tr/
 
link KAYSER BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
Kayseri büyükşehir belediyesi resmi web sitesi
Belediye ile kafanıza takılan öğrenmek istediğiniz her türlü konu için mail veya tel ile irtibata geçebilirsiniz
link http://www.kayseri.bel.tr/
 
link KAYSERİ GÜNDEM HABER SON DAKİKA
Kayseri ilimizde veya ilçemizde meydana gelen tüm olay ve son dakika gelşişmeleri
sitemiz üzerinden veya gazetemiz'den tüm haberleri görebilirsiniz
link http://www.kayserigundem.com/
 
link YENİ KAYSERİ HABER SON DAKİKA GÜNDEMLERİ
Kayseri halkı için özel olan gazetiz ve sitemiz tüm bomba haberleri yayınlamaktadır
Kayseri esnafını içine alan konular ile alakalı her türlü konuda bie yazabilir fikir paylaşması yapılabilir
link http://www.yenikayseri.com/
 
Loading...
 Hava Durumu
kayseri hava durumukayseri hava durumu


Örnek Sosyal Ölüm Vefat Anma Teşekkür Örnek İnsan Kaynakları, Hürriyet İK Hürriyet Bursa İlan Dergiler Tüm Gazetelere İlan Gazete Haberleri Gazete ilan S.S.S. Gazete İlancılığı Gazete İlanları Gazete Tirajları Gazeteler Genel Kurul İlanı Haber Türk ilan Hürriyet İK İlanları Hürriyet İlan Hürriyet İlan Servisi Hürriyet Ölüm İlanı İlizyon Resimleri İş İlanları Kayıp ilanı Milliyet İlan Servisi Posta İlan Servisi Sabah İlan Servisi Seri İlan Zaman İlan Servisi İlan Dışında Ücretsiz Sayaç
Şuanda Sitede 4 Kişi var. Bugün 56 Ziyaretçi ve 155 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 1,973
Copyright © 2005 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Uğur KARAYÜNLÜ - Erka Seri İlan Hizmetleri Ltd. Şti.