Ana Sayfa Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Avantajlarımız Referanslarımız Örnek ilan çalışmalarımız Gazete ilan Formu İletişim

Saç Dökülmeleri İle İlgili Gerçek Tavsiyeler


   Merhaba arkadaşlar benim saçlarım uzun zamandır dökülüyordu. Bu yazıyı yazmamdaki amaç saçlarınızın dökülmesi ile ilgili sorunlarınıza bir nebze yardımcı olmaktır. 
    Ben şu televizyonlarda reklamı çıkan saç dökülmesine karşı etkili denen serum ve şampuanlardan aldım (adını vermek istemiyorum) iki parti serum 4 tane şampuan kullandım.

Sonuç: 0 değil  -99

   Uzmanlar televizyonda bas bas söylüyor. Saça dışardan hiçbir şey fayda etmez. Saç tamamiyle beslenmemizle ve ruh durumumuzla bağlantılı.Yani vücudun ihtiyacı olan çinko demir ve B12 vitaminlerini karşılamanız lazım.

    Tabi bu viraminleri ise doğrudan alıp kullanmanız uygun değildir. Zehirlenmeler ve kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yapmanız gereken şey doktora gidip kanınızı ölçtürüp hangi vitaminlerin eksik olduğunu bulup doktor tavsiyesi ile eksik vitaminleri alıp vücudun eksikliği olan vitaminleri gidermektir.

Diğer bir tespit ise : Serumu kafanıza masaj yaparak yedirmeniz gerekiyor.Oysa her duştan sonra kafanıza normalde de masaj yaparsanız aynı neticeyi alırsınız.Çünkü saç kökleri damarlardan besleniyor.Masaj yaptığınızda kan dolaşımını hızlandırırsınız.

Boşuna bunlara para harcayıp başkalarını zengin etmeyin. Doktora gidin.

Eğer hiç bir şey fayda etmiyorsa o zaman yapacak bişey yoktur Genetiktir, kafanızı fazla yormayıp kendinizi rahatlatın. unutmayın ki sizi seven insanlar  sizi saçınız için değil, siz olduğunuz için seviyordur. Böyle düşünüp rahat etmeniz saç dökülmenizi bir nebze olsun azaltacaktır.

 

Örnek Sosyal Ölüm Vefat Anma Teşekkür Örnek İnsan Kaynakları, Hürriyet İK Hürriyet Bursa İlan Dergiler Tüm Gazetelere İlan Gazete Haberleri Gazete ilan S.S.S. Gazete İlancılığı Gazete İlanları Gazete Tirajları Gazeteler Genel Kurul İlanı Haber Türk ilan Hürriyet İK İlanları Hürriyet İlan Hürriyet İlan Servisi Hürriyet Ölüm İlanı İlizyon Resimleri İş İlanları Kayıp ilanı Milliyet İlan Servisi Posta İlan Servisi Sabah İlan Servisi Seri İlan Zaman İlan Servisi İlan Dışında Ücretsiz Sayaç
Şuanda Sitede 3 Kişi var. Bugün 168 Ziyaretçi ve 470 Tıklama Alındı. Toplam Ziyaretçi Sayısı 2,085
Copyright © 2005 Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Uğur KARAYÜNLÜ - Erka Seri İlan Hizmetleri Ltd. Şti.